Pūdymo liekanos


PŪDYMO LIEKANOS

 1. PŪDYMO LIEKANOS yra biodujų gamybos proceso likutinis produktas. Tai kas lieka po fermentacijos. Fermentuojamas mėšlas džiovinamas šilto oro pagalba.
 2. PŪDYMO LIEKANOS sudarytos iš  gyvų ir negyvų organizmų, mineralų ir nefermentuotos mėšlo frakcijos. Biodujų gamyboje fermentuojamas kiaulių, galvijų ir vištų mėšlas. Tam, kad išsiskirtų kuo daugiau dujų, pridedama kukurūzų, cukrinių runkelių, glicerino, žolės.
 3. Fermentacijos procesus ir gautus produktus po fermentacijos, akylai stebi VLACO organizacija. VLACO savo išvadomis ir sertifikatu patvirtina PŪDYMO LIEKANŲ aukštą kokybę.
 4. PŪDYMO LIEKANOS jau po fermentacijos šildomos dar kartą ir  ventiliuojamos.  Tai daroma tam, kad PŪDYMO LIEKANOSE neliktų pašalinių medžiagų ir produktas atitiktų Europos Sąjungos reglamentui  (EC) 1069/ 2009, apsprendžiančiam gyvūninės kilmės šalutinių produktų panaudojimą žemdirbystėje.
 5. PŪDYMO LIEKANOS lengvai pasiskirsto po dirvą ir yra aukšto lygio organinė medžiaga. Jos NPK lygis  yra aukštas. Tokia medžiagos savybė ir jos sudėtis skatina mažinti cheminių trąšų panaudojimą. PŪDYMO LIEKANOS yra naudingiausios ten, kur reikia daugiau fosforo. Medžiaga išskiria taip reikalingą dirvoje  ir lengvai įsisavinama azotą. Kaip žinoma,  azotą augalų šaknų sistema  sugeria labai greitai.

 

________________________________________
Panaudojimas:

AugalininkystėAugalininkystė

DaržininkystėDaržininkystė

________________________________________
Pakuotė ir pristatymas:

 1. Didmaišiai (big bag) nuo 500 kg iki 1000 kg.
 2. Maišai po 25 kg.
Pasiteiraukite apie šį produktą

TYRIMŲ REZULTATAI:

 1. Sausos medžiagos – 75%
 2. Organinės medžiagos – 50%
 3. Azotas (N) -2%%
 4. Fosforas (P2O5) – 4%
 5. Kalis (K2O) – 2%
 6. Magnis ( MgO) – 1%
 7. Kalcis  (CaO) – 4%